W celu zapewnienia lepszej obsługi korzystamy z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystywanie plików cookie.

Nasza misja

Wierzymy, że moda to połączenie sztuki i biznesu. Naszą misją jest integracja tych dwóch światów w bardziej wydajny i przyjazny dla środowiska sposób. Chcemy, aby moda należała do ludzi, a nie bezimiennych korporacji, dlatego budujemy społeczność artystów, projektantów i właścicieli małych firm, dając im narzędzia do skutecznego osiągania swoich celów biznesowych w świecie mody.

Nasze główne wartości

Poznaj założycieli

Jako zespół łączymy nasze dotychczasowe doświadczenie zawodowe z zestawem uzupełniających się kompetencji. Pozwoliło nam to - od początku - budować Modsly bez żadnej pomocy z zewnątrz. Lubimy działać w zespole i jesteśmy silnie zmotywowani do stworzenia innowacyjnego rozwiązania, które zmieni branżę mody!

Jakub Budzik

Pomysłodawca i lider projektu. Odpowiada za kwestie techniczne oraz stronę wizualną projektu. Ma niemal 20 letnie doświadczenie w branży postprodukcji filmowej. Swoją karierę zaczynał jako grafik, a następnie szef działu grafiki i multimediów w jednym z pierwszych polskich studiów postprodukcyjnych . Na późniejszym etapie swojej kariery był również zaangażowany w tworzenie nowego studia postprodukcyjnego, gdzie odpowiadał za całość działań z obszaru IT.

Anna Ambroszkiewicz

Odpowiada za działania marketingowe i pozyskiwanie nowych użytkowników. Absolwentka ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego. Od kilku lat zajmuje się PR i marketingiem w projektach związanych z nowymi technologiami i e-commerce. Doświadczenie zdobywała w startup'ach, SME, międzynarodowych korporacjach oraz instytucjach badawczych. Biegle posługuje się językiem hiszpańskim i angielskim.

Magda Budzik

Odpowiada za ofertę produktową, PR i marketing na rynku polskim. W latach 2006 - 2007 współtworzyła serwis parentingowy, gdzie kierowała zespołem redakcyjnym. Doświadczenie w branży odzieżowej zdobywała budując startup skierowany do młodych rodziców, który umożliwiał im projektowanie ubranek dziecięcych. Odpowiadała za organizację produkcji, w tym przygotowanie kolekcji, wybór materiałów oraz koordynowanie pracy szwalni.

Oś czasuNasza historia

Kilka lat temu wpadliśmy na pomysł stworzenia aplikacji, dzięki której rodzice mogli projektować i kupować ubrania dla swoich dzieci.

W tym czasie w Polsce serwisy z kastomizowanymi produktami nie były jeszcze tak popularne. Wiele osób było zaskoczonych słysząc o tym. Nie wierzyli, że to może być takie proste. Projektowanie ubrań kojarzyło się z czymś co wymaga dużo czasu, wiedzy i doświdczenia. Okazało się, że odbiorcy nie są jeszcze gotowi na tego typu rozwiązania. Teraz serwisy oferujące personalizowane koszulki czy buty nikogo już nie dziwią.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie zabraliśmy się do pracy nad realizacją nowego projektu, nadal działając w branży modowej. Tym razem skupiliśmy się nad rozwiązaniem ułatwiającym innym stworzenie i uruchmienie własnej marki odzieżowej.

Ponieważ sami wiemy jakie to jest trudne, postanowiliśmy stworzyć narzędzie pozwalające każdemu, bez konieczności inwestowania środków finansowych uruchomić biznes modowy.

I tak właśnie powstało Modsly - internetowa platforma pozwalająca projektować i sprzedawać odzież oraz zarabiać na tym praktycznie każdemu.