W celu zapewnienia lepszej obsługi korzystamy z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystywanie plików cookie.

dla Artystów

Prześlij nam swoje projekty tkanin, wzory, grafiki i ilustracje. Zacznij zarabiać dzięki swojej twórczości. Za każdym razem, gdy sprzeda się produkt z Twoim wzorem Ty otrzymasz prowizję.

Zacznij już teraz

Dlaczego warto dołączyć do naszej społeczności artystów?

Pracuj na swoich warunkach

Ty decydujesz gdzie i jak długo chcesz pracować. Nie musisz już się martwić terminami i spieszyć do pracy na 9 rano. Praca z Modsly oznacza elastyczny harmonogram i dużą swobodę.

Pasywny dochód

To jest bardzo proste. Im więcej prześlesz swoich grafik, tym więcej pieniędzy możesz zarobić. Za każdym razem, gdy sprzeda się produkt z Twoim wzorem Ty zarabiasz prowizję.

Umowa niewyłączna

Grafiki przesłane do Modsly możesz udostępniać również w innych serwisach. Nie chcemy Cię w żaden sposób ograniczać.

Bez minimalnych ilości

Możesz wysłać dowolną liczbę grafik. Chcesz zacząć od jednej? Nie ma problemu. Prześlij co najmniej jeden plik i zacznij zarabiać.

Wyznaczaj nowe trendy

Dzieląc się swoją twórczością, możesz mieć prawdziwy wpływ na modę. Czy to nie wspaniałe uczucie, że ludzie na całym świecie mogą nosić ubrania z Twoimi grafikami?

Zmień branżę mody

Wszystkie nasze rzeczy produkujemy tylko na zamówienie. Są wytwarzane z poszanowaniem zasad etyki społecznej i środowiskowej. Dołączając do Modsly, możesz uczynić biznes modowy bardziej etycznym i odpowiedzialnym.

Jak to działa?

Wszystko czego potrzebujesz to twój talent.

1
Prześlij grafiki
Prześlij nam swoje prace, ustaw swoją prowizję i daj nam chwilę na zatwierdzenie Twoich plików.
2
Czekaj
Nasi sprzedawcy i influencerzy wykonają za Ciebie całą pracę i będą sprzedawać produkty z Twoimi pracami. Nie musisz już być specjalistą od marketingu.
3
Zarabiaj
Osiągaj pasywny dochód robiąc to co lubisz i umiesz najlepiej.

Czego szukamy

Nie ma znaczenia, czy tworzysz powtarzalne wzory do zadruku większych powierzchni, czy są to tylko pojedyncze nadruki. Tematyka Twoich prac także może być dowolna, ponieważ współpracujący z nami sprzedawcy i influencerzy działają w wielu branżach i poszukują różnych wzorów graficznych.

Często zadawane pytania

Jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się ich zadać.

 • Jaka jest wysokość prowizji?

  Możesz ustalić swoją prowizję samodzielnie. Domyślna prowizja wynosi 1 euro i jest naliczana za każdym razem, gdy zostanie sprzedany produkt wykorzystujący jeden z Twoich wzorów. Możesz ją indywidualnie ustawić dla każdego przesłanego do nas wzoru graficznego. Sugerujemy jednak, aby nie podnosić zbytnio prowizji, ponieważ zniechęca to do korzystania z danej grafiki, a w rezultacie obniża Twój dochód.

 • Kiedy otrzymam zarobioną prowizję?

  Wypłaty prowizji możesz zażądać po zalogowaniu się na swoje konto. Minimalna kwota do wypłaty wynosi 300 zł. Prowizja zostanie przesłana na Twoje konto PayPal lub na konto osobiste.

 • Jak mogę przesłać swoje projekty?

  Jak tylko się zarejestrujesz w Modsly przejdź do swojego konta i wybierz zakładkę Projekty graficzne z menu. Możesz tam dodać swoje pierwsze grafiki. Aby zapewnić najlepszą jakość naszych usług każdy przesłany plik musi przejść naszą kontrolę.

 • Ile projektów graficznych muszę dodać?

  Możesz przesłać dowolną liczbę grafik. Pamietaj jednak, że przesyłając więcej zwiększasz swoje szanse na wyższą prowizję.

 • Czy mogę usunąć swoją grafikę?

  Tak, w każdej chwili możesz usunąć przesłane do nas projekty graficzne.

Czy jesteś gotowy, aby zacząć?

Dołącz do Modsly, wytyczaj nowe trendy w modzie i zarabiaj na tym!