W celu zapewnienia lepszej obsługi korzystamy z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystywanie plików cookie.

dla Biznesu

Chcesz dać swoim klientom możliwość współtworzenia Twojej marki aby jeszcze bardziej mogli się z nią identyfikować? Napisz do nas i dowiedz się jak to zrobić.

Możliwości współpracy

Prowadzisz markę odzieżową?

Możesz udostępnić swoje produkty na platformie Modsly i pozwolić fanom i klientom je współtworzyć. Możesz też przy okazji naszego narzędzia do projektowania i głosowania zbadać rynek albo zorganizować konkurs na zaprojektowanie elementów swojej kolekcji.

Dla firm, uczelni, klubów sportowych itp.

Chcesz, żeby Twoi pracownicy, studenci albo fani mogli tworzyć swoje własne projekty odzieży wykorzystując wybrane przez Ciebie elementy graficzne? Mogą to robić w ramach naszego serwisu. Możesz też przeprowadzić konkurs np. na projekt koszulki firmowej lub klubowej.

Masz inny pomysł...

Jesteśmy otwarci na współpracę. Napisz do nas jeśli masz pomysł na wspólny projekt!

Napisz do nas

I połączmy nasze siły!

Przed wysłaniem nam swoich danych osobowych musisz zapoznać się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz informacje o administratorze Twoich danych osobowych, przysługujących Ci prawach, celu i okresie przetwarzania Twoich danych osobowych, odbiorcach Twoich danych osobowych oraz zasadach ich przetwarzania i ochrony.