W celu zapewnienia lepszej obsługi korzystamy z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystywanie plików cookie.

dla Przedsiębiorczych

Marzysz o własnym biznesie? Mamy wszystko czego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Zacznij zarabiać już dziś bez ponoszenia ryzyka i zbędnych kosztów.

Zacznij już teraz

Sklep

Darmowy i dający się modyfikować

Dajemy Ci zupełnie za darmo w pełni funkcjonalny sklep. Możesz go zmienić według własnych potrzeb dodając logo czy baner. Poza tym możesz dodać opisy do produktów, organizować czasowe promocje oraz samodzielnie ustalać ceny produktów.

Produkty

Szeroki wybór odzieży

Stawiamy przede wszystkim na modę damską, a więc jeżeli chcesz zaproponować swoim klientom coś więcej niż t-shirt świetnie trafiłeś. Stale monitorujemy rynek i systematycznie rozwijamy naszą bazę fasonów, aby zaoferować Ci jak najlepszą ofertę.

Twoja marka

Zbuduj silny biznes bez ponoszenia kosztów.

Już nie musisz mrozić kapitału w towarze. W oparciu o naszą platformę zacznij prowadzić swój biznes bez ponoszenia kosztów. Przygotuj ofertę, dodaj do sklepu i zacznij ją promować docierając do szerokiej grupy klientów.

Jak to działa?

Wszystko czego potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu.

1
Twórz produkty
Wykorzystaj nasze narzędzie do projektowania, aby stworzyć szeroką ofertę produktów z własnymi wzorami i nadrukami.
2
Promuj
Aby osiągać jak najwiekszą sprzedaż promuj swój biznes kilkoma kanałami i sprawdź, które działania przyniosą Ci najlepsze efekty.
3
Zarabiaj
Zarabiaj na każdej sprzedaży ustaloną wcześniej przez siebie prowizję.

Czy jesteś gotowy stworzyć własny biznes modowy?

Z Modsly budowa własnej firmy modowej jest łatwa i przyjemna. I nic nie kosztuje.