W celu zapewnienia lepszej obsługi korzystamy z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystywanie plików cookie.

dla Influencerów

Dajemy Ci wszystko czego potrzebujesz, abyś mógł zarabiać na swoich mediach społecznościowych. Stwórz razem z nami biznes modowy i osiągaj dochody promując własne produkty.

Zacznij już teraz

Twoja marka = Twój biznes

Zmień swój zasięg na zysk.

Masz już dość słabo płatnych reklam i promowania cudzych biznesów? Wykorzystaj swoją markę osobistą i moc kanałów społecznościowych. Zacznij budować markę modową i zarabiać pieniądze. Od teraz możesz pracować na własny rachunek bez kosztów i ponoszenia ryzyka.

Jak to działa?

Wszystko czego potrzebujesz to zaangażowana społeczność.

1
Twórz
W kilka chwil możesz zaprojektować produkty, o których marzy Twoja społeczność.
2
Promuj
Udostępniaj produkty i docieraj z ofertą do swoich fanów wykorzystując media społecznościowe.
3
Zarabiaj
Zarabiaj pieniądze, aby móc żyć ze swojej pasji i realizować marzenia.

Wszystko co chcesz wiedzieć

Ale boisz się zapytać...

 • Jak duży muszę mieć zasięg, aby korzystać z Modsly?

  Z doświadczenia wiemy, że najważniejsze jest posiadanie zaangażowanej społeczności. Dlatego nawet jeżeli jesteś mikroinfluencerem możesz zacząć zarabiać z Modsly oferując swoim fanom produkty pod własną marką.

 • Czy korzystanie z platformy Modsly jest trudne?

  Korzystanie z platformy jest naprawdę bardzo proste. W kilku krokach możesz przygotować zarówno ofertę produktów jak i sklep oraz zacząć zarabiać. Jeżeli wiesz jaki konkretnie efekt chcesz osiągnąć nie zajmie Ci to więcej niż 15 minut.

 • Czy muszę być influencerem modowym?

  Aby korzystać z Modsly nie musisz być koniecznie influencerem modowym. Ważniejsza jest, zaangażowana społeczność niż branża, w której działasz. Z dużym powodzeniem swoje sklepy prowadzą u nas influencerki fitness czy parentingowe, a nawet miłośnicy kotów.

 • Czy korzystanie z platformy jest płatne?

  Korzystanie z naszej platformy jest całkowicie darmowe. Na żadnym etapie korzystania z niej nie ponosisz kosztów.

 • Ile mogę zarobić?

  To ile zarobisz zależy od tego ile sprzedaż produktów. Biorąc pod uwagę, że sam określasz wysokość swojej prowizji masz dużą kontrolę nad swoimi zarobkami. Poza tym cały czas na bieżąco możesz śledzić sprzedaż na swoim koncie użytkownika.

Oni nam zaufali

Zobacz jak inni influencerzy razem z nami budują swoje marki i spełniają swoje marzenia. Poznaj ich historie.

Miałam pierwszą sprzedaż w zaledwie dwa dni

Aina, blogerka @ surferki.pl

Jednym z moich marzeń było posiadanie własnej marki odzieży, ale mój styl życia i ciągłe bycie w podróży nigdy na to nie pozwalały. Z Modsly, stworzenie sklepu internetowego zajęło mi 20 minut i wyobraź sobie moją radość, kiedy zobaczyłam moją pierwszą sprzedaż następnego dnia!

Gotowy do startu?

Wykorzystaj potencjał swojej społeczności i buduj z powodzeniem własny biznes modowy.