W celu zapewnienia lepszej obsługi korzystamy z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystywanie plików cookie.

dla Influencerów

Masz pomysł na produkt? Chcesz współtworzyć naszą kolekcję? Napisz do nas i razem stwórzmy coś niepowtarzalnego!

Twoje pytania

I nasze odpowiedzi...

 • Jak dużą muszę mieć społeczność?

  Nie musisz mieć określonej liczby followersów. Poza wielkością społeczności zwracamy również uwagę na jej zaangażowanie i jakość contentu.

 • Czy to jest współpraca płatna czy barterowa?

  Jeżeli zaprosimy Cię do współtworzenia naszej kolekcji dostaniesz od nas zaprojektowany przez siebie produkt oraz prowizję od jego sprzedaży.

 • Jak mogę zacząć współtworzyć kolekcję Modsly?

  Jeżeli chcesz stworzyć produkt według swojego indywidualnego pomysłu to napisz do nas i opowiedz nam o nim. Z chęcią pomożemy Ci w realizacji tego projektu. Natomiast jeżeli chcesz szybko zaprojektować swój produkt to skorzystaj z gotowych fasonów i grafik dostępnych w naszej aplikacji do projektowania.

 • Czy mogę współpracować z Modsly jeśli nie mam Instagrama?

  Bardzo lubimy Instagrama, ale jeśli Twoja społeczność jest gdzie indziej - na TikToku, YouTube, Facebooku czy blogu to również możesz się zgłosić i podać link do swojego głównego kanału w formularzu.

Projektują z nami

Zobacz kto już z nami współpracuje

Napisz do nas

Opowiedz nam o swoim pomyśle i wspólnie zrealizujemy Twój projekt.

Przed wysłaniem nam swoich danych osobowych musisz zapoznać się z Polityką Prywatności, gdzie znajdziesz informacje o administratorze Twoich danych osobowych, przysługujących Ci prawach, celu i okresie przetwarzania Twoich danych osobowych, odbiorcach Twoich danych osobowych oraz zasadach ich przetwarzania i ochrony.